PACK PLAST

O nas

Od ponad 35 lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania w pakowaniu produktów, wykorzystując nowoczesne technologie termoformowania i zgrzewania opakowań oraz dostępne materiały. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy każdego dnia starają się wykonywać swoje zadania coraz lepiej. Niezależnie od skali zadania z jakim się do nas zwrócisz, dostarczymy Ci produkt który będzie się wyróżniał na sklepowych regałach.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Pracujemy 5 dni w tygodniu 24 godziny/dobę , dlatego możesz liczyć na szybki kontakt i pełne wsparcie
  • Wspieramy klientów w pełnym zakresie ‘kwestii przygotowania opakowania’ – doboru właściwej technologii, materiałów czy maszyn do produkcji.
  • Sposób realizacji produkcji opieramy się o Plan Produkcyjny, który gwarantuje każdemu klientowi terminowość i najwyższą jakość realizacji zamówień. Dlatego ponad 97% naszych klientów to nasi stali klienci.
  • Za każdym razem poszukujemy rozwiązań optymalnych pod względem funkcjonalności i kosztów
  • Każdy projekt traktujemy z równym zaangażowaniem, niezależnie od stopnia jego skomplikowania i końcowej wielkości skali zamówienia.

 

Historia Pack Plast zaczęła się w 1990 roku jako mały rodzinny zakład produkcyjny. Dziś zajmujemy ponad 1500 m2 powierzchni produkcyjnej a w perspektywie mamy dalszy rozwój. Produkcję opakowań realizujemy na maszynach firm:  ILLIG i KIEFEL. Sposób przygotowania do produkcji oprzyrządowania pozwala na jego przenoszenie miedzy producentami opakowań tak, aby minimalizować koszty ponoszone przez klientów. Warunki produkcji są zgodne z wymaganiami norm ISO 9001, GMP czy HACCP.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

KONTAKT

www.packplast.pl

biuro@packplast.pl

+48 663 285 144

Siedziba: Pack Plast ul. Lebiodowa 17Y, 04-674 Warszawa

Zakład Produkcyjny: Kazimierów ul. Zastawie 12, 05-074

Polska

NIP:1180199095      Regon:015200492      BDO:000449642